Ataşehir Pilatesia

BLOG YAZISI

Aletli pilates nedir? (reformer pilates)

Aletli Pilates Tam olarak nedir?

” Tam olarak aletli pilates nedir ? ” ve “bu tür pilateste ne gibi farklılıklar bulunmaktadır?”sorusu birçok insanın aklına gelmektedir.

Aletli pilates, birbirine entegre çalışan ve adına reformer denilen aletlerin bütünsel olarak, uzman pilates eğitmenleri tarafından kullanıldığı, kişinin ihtiyacı olan kaslarının güçlendirilmesini ve esnetilmesini sağlayan ve kişinin enerji seviyesini yükselten bir egzersiz sistemidir.

Reformer’ın anlamı yeniden forma dönüştür.
Reformer aletli pilateste ismini buradan almaktadır.

Ataşehir pilates stüdiomuzda, uzman pilates eğitmenleri tarafından uygulanan farklılaştırılmış ve benzersiz eğitim metodumuz ile özellikle kişiye özel, kişinin tam ihtiyacı olan çalışmalar yapılmaktadır.

Ataşehir de uygulanan pilates derslerimize katılan kişilerin hayat kaliteleri ve yaşam enerjileri aletli pilates derslerimizden sonra tartışmasız ve istisnasız bir şekilde yükselir.

Ataşehirdeki pilates studyomuzda diger pilates salonlarından farklı olarak basi sistemi kullanılmaktadır.

Ataşehir aletli pilates uygulamalarımızda, basi system ile birlikte balance core ve tüm diger reformer sistemleride sertifikalı uzman pilates eğitmenleriyle entegreli bir şekilde uygulanmaktadır.

Klinik pilates uygulamaları da sertifikalı fizyoterapist pilates eğitmenleri tarafından profosyonelce uygulanmaktadır.

Ataşehir’in en tanınmış ve elit sitesi olan Varyap Meridian’ın 10. Katında mükemmel manzarasıyla çok özel dizayn edilmiş kendinizi evinizde hissedeceğiniz stüdyomuzda bizimle tanışmanızı sağlayacak demo derslerimize size bekleriz.

Yorum bırakabilirsiniz

Lütfen soruyu cevaplayınız: *