Ataşehir Pilatesia

BLOG YAZISI

Ataşehir Özel Pilates Dersi

Ataşehir Özel Pilates Dersi

Kişiye özel pilates derslerini batı Ataşehir bölgesindeki stüdyosunda veren PilatesiA, aynı zamanda butik bir fitness merkezi olarak da hizmet vermektedir.

Özellikle kişilerin vücut analizi yapıldıktan sonra ard arda verilen pilates derslerinde kişinin vücut tipi, kişisel ihtiyaçları ve hedefleri göz önüne alınarak ders planlaması yapılır.

Ataşehir pilates kursları arasında seçkin bir yeri olan pilatesiA da çalışmak bir ayrıcalıktır.

Pilates kursu ataşehir de PlatesiA da ayrıcalıklı bir stüdyoda, uzman eğitimcilerle yapılır.

Özellikle duruş bozukluğu olan kişilerle çalışmış ve güçlü bir anatomi bilgisi olan konusunda uzman sertifikalı eğitmenler tarafından uygulanan aletli özel pilates dersleri, kişilerin duruş bozukluğunu fark edilebilir bir düzeyde değiştirir.

Kişiye özel uygulamalı aletli pilates derslerinde kaslarınız bilinçli ve yavaş hareketlerle eğitmenler tarafından eğitilerek zihninizin ve ruhunuzunda rahatlamasına yardımcı olur.

Düzenli olarak yapılan aletli pilates derleri ilerledikçe beden farkındalığı artar ve kişi kendisini yeniden doğmuş gibi hisser.

Özellikle spor salonlarındaki aletlerle spor yapmayı sevmeyenler için özel öğretmen eşliğinde yapılan aletli pilates dersleri tek başına kişinin spor konusundaki kişisel hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.
Ataşehir Fitness salonlarından farklı bir yaklaşımla aynı zamanda kişiye özel aletli pilates dersleri de vererek bütüncül bir yaklaşım sağlar.

Yorum bırakabilirsiniz

Lütfen soruyu cevaplayınız: *