Ataşehir Pilatesia

Başarı Hikayeleri

PilatesiA Başarı Hikayeleri

PilatesiA bünyesinde eğitim alan ya da çeşitli uygulamalara katılan kişilerin özellikle uygulamalar ve eğitimciler hakkında yorumlarını aşağıda okuyabilirsiniz.

Ağşağıdaki yorumlar özellikle kişiye özel hizmetlerimizden yararlanmış müşterilerimizin gerçek başarı hikayeleridir.

sizleride kendi başarı hikayenizi yazmak üzere PilatesiA ya bekliyoruz.

2 comments

 1. Erkan Şenol - 22 Temmuz 2015 14:36

  40 yıldır spor yapmayan biri olarak pilatese yeni başlamama rağmen belimdeki ağrılardan kurtuldum. Sabahları daha enerjik uyanıyorum. sporun her türlüsünü hiç bir zaman sevememiş biri olarak, bugune kadar hep üşendiğim spora artık koşarak geliyorum.
  En önemlisi duruşum düzeldi. Sanki yeni yürüyen bir bebeğin ayakta durmasına sevinir gibi, daha hafif hissederek yürüyorum. Daha sportif, daha atletik ve en önemlisi daha enerjik hiisediyorum.
  Burada hem sporu sevdim hem de bedenimin gün geçtikçe güçlendiğini, şekillendiğini ve dayanıklılığının arttığını gördükçe; pilatesin psikolojik olarakta bana ne kadar iyi geldiğini farkettim. Sadece fiziksel değişim değil, ders bittiğinde içimde huzur oluyor. Kesinlikle yaşam enerjim arttı.
  Hayatımda daha önce hiç bir sporu yapmamış olmama rağmen Pilatesia’da kısa sürede şahane sonuçlara ulaştık. Burda aldığınız her nefes takip ediliyor, sürekli profesyonel bir kontrol altındasınız. Ayırdığınız her saniyeye kat be kat değiyor.
  Hele o spor sonrası kahveler:))
  Burada geçirdiğim zamanı hem maksimum düzeyde etkili, hem de çok eğlenceli kılan, artık dostlarım olarak adlandırdığım, harika hocalarıma da tekrar tekrar teşekkür ediyorum, iyi ki tanıdım sizleri.
  Hayatıma sporu katabildiğim yegane yer olduğunuz ve her seferinde sıcacık karşılamanız ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim.
  Pilatesia ekibine güler yüzü, enerjisi ve profosyonelliği için de ayrıca teşekkür ederim.
  Erkan Şenol- Klinik Psikolog

 2. Merve Aksoy - 27 Temmuz 2016 11:02

  Bundan dort ay once boyun fıtıgı teshisi konmus ve uzun sureli bir fizik tedaviye baslamıstım. Fakat bir hafta gecmesine ragmen fizik tedavide agrılarım dinmiyordu. Pilatesin bu gibi sorunlara cok iyi geldigini duymustum birde pilatesi deneyeyim diyerek evime yakın bir pilates studyosunu internetten aradım. Sansıma karsıma Pilatesia cıktı, Kamuran Bey cok detaylı bir bilgilendirme yapmıstı ve ertesi gun hemen demo dersimi ayarlamıstı. Agrılarım o kadar siddetliydiki ilaclar, fizik tedavi hicbir ise yaramıyordu Pilatesden de cok buyuk umutlarım yoktu. Ama ilk demo dersin sonunda agrı hissetmiyordum inanılmaz bir deneyim olmustu. Ders bitiminde uca uca eve gittigimi hatırlıyorum. Hocalarımızın bilgisi ve bilinci muazzam ve kendim icin yaptıgım en dogru secimlerden biri oldu Pilatesia. Sanırım 50. Dersime yaklasmıs bulunmaktayım ve sonuclarından oldukca memnunum. 10 dersten sonra sonucları herkes tarafından farkediliyordu. Pilatesia benim vazgecilmez bir parcam oldu, basta Kamuran Hoca olmak uzere tum Pilatesia ailesine sonsuz tesekkurler.