Ataşehir Pilatesia

Başarı Hikayeleri

PilatesiA Başarı Hikayeleri

PilatesiA bünyesinde eğitim alan ya da çeşitli uygulamalara katılan kişilerin özellikle uygulamalar ve eğitimciler hakkında yorumlarını aşağıda okuyabilirsiniz.

Ağşağıdaki yorumlar özellikle kişiye özel hizmetlerimizden yararlanmış müşterilerimizin gerçek başarı hikayeleridir.

sizleride kendi başarı hikayenizi yazmak üzere PilatesiA ya bekliyoruz.

4 comments

 1. Erkan Şenol - 22 Temmuz 2015 14:36

  40 yıldır spor yapmayan biri olarak pilatese yeni başlamama rağmen belimdeki ağrılardan kurtuldum. Sabahları daha enerjik uyanıyorum. sporun her türlüsünü hiç bir zaman sevememiş biri olarak, bugune kadar hep üşendiğim spora artık koşarak geliyorum.
  En önemlisi duruşum düzeldi. Sanki yeni yürüyen bir bebeğin ayakta durmasına sevinir gibi, daha hafif hissederek yürüyorum. Daha sportif, daha atletik ve en önemlisi daha enerjik hiisediyorum.
  Burada hem sporu sevdim hem de bedenimin gün geçtikçe güçlendiğini, şekillendiğini ve dayanıklılığının arttığını gördükçe; pilatesin psikolojik olarakta bana ne kadar iyi geldiğini farkettim. Sadece fiziksel değişim değil, ders bittiğinde içimde huzur oluyor. Kesinlikle yaşam enerjim arttı.
  Hayatımda daha önce hiç bir sporu yapmamış olmama rağmen Pilatesia’da kısa sürede şahane sonuçlara ulaştık. Burda aldığınız her nefes takip ediliyor, sürekli profesyonel bir kontrol altındasınız. Ayırdığınız her saniyeye kat be kat değiyor.
  Hele o spor sonrası kahveler:))
  Burada geçirdiğim zamanı hem maksimum düzeyde etkili, hem de çok eğlenceli kılan, artık dostlarım olarak adlandırdığım, harika hocalarıma da tekrar tekrar teşekkür ediyorum, iyi ki tanıdım sizleri.
  Hayatıma sporu katabildiğim yegane yer olduğunuz ve her seferinde sıcacık karşılamanız ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim.
  Pilatesia ekibine güler yüzü, enerjisi ve profosyonelliği için de ayrıca teşekkür ederim.
  Erkan Şenol- Klinik Psikolog

 2. Hande Canpolat - 29 Eylül 2015 13:41

  22 yaşındayım ve kendimi bildiğimden beri hep spor yaptım, hatta pilatesia ekibi ile tanışmadan önce başka bir yerde pilates yaptım ve pilatesten soğudum.
  Geçmiş spor tecrübeme bakarak hiçbir zaman fiziğim va sağlığım istediğim gibi olmadı.
  Bel ağrılarım, sırt ağrılarım hiç geçmedi belim hiçbir zaman istediğim gibi incelmedi…
  Ne zaman pilatesia da düzenli olarak derslere gelmeye başladım, bel ve sırt ağrılarım geçti.
  Hepsinin kas kısalığı nedeniyle olduğunu burda öğrendim, sporla beraber resmen fizik tedavi yaptılar bana. Kaslarım uzadı,belim inceldi hiçbir şekilde ağrım kalmadı…
  Bu kadar sene elde edemediğim sonuçları, kısa bir sürede sevgili hocalarım sayesinde elde ettim.
  Her zaman bir aile sıcaklığını hissettiğim ama derslerde disiplini hiç bozmadan bana pilatesi sevdiren ve mucizesine inandıran sevgili hocalarım iyi ki tanışmısız… Keşke daha önceden tanışsaydık 🙂
  Muhteşem enerjiniz, gerçekten bu işi ticari amaçla değil gönülden yaptığınız için, takibiniz , samimiyetiniz profosyenelliğiniz ve daha birçok şey için teşekkür ederim..

  Hande Canpolat- Öğrenci

 3. Neslihan Göyenç - 9 Ekim 2015 15:44

  Yaşam kalitemi son derece olumsuz etkileyen korkunç sırt ağrılarım nedeniyle Pilatesia ile tanıştım.Ayrıca, spor hayatım boyunca yaşadığım sakatlanmalardan dolayı bir bel fıtığı ameliyatı geçirmiştim ve her iki dizimde problemler vardı. Daha önce üye olduğum Türkiye’nin en iyi bilinen spor kulübündeki spor hocalarının ilgisizliği, samiyetsizliği ve fabrikasyon çözümleri negatif bir deneyim yaşatmıştı.
  Pilatesia’ya başladığımda kafamda bu olumsuz düşünceler, güvensizlikler ve daha fazla sakatlanma korkusu vardı. Ancak, kaslarımı kuvvetlendirmediğim sürece sağlık problemlerimin devam edeceğini biliyordum.
  Pilatesia’ya başlayalı iki ay oldu ve sırt ağrılarımdan kurtulmakla kalmayıp, vücudum daralarak şekle girdi. Ayrıca kendimi son derece enerjik hissediyorum.
  Pilatesia ekibi son derece profesyonel, bilgili, samimi ve kişiye özel eğitim programı uygulayan harika bir ekip. Programa başlamadan önce sağlık problemlerinizi detaylı olarak dinleyip, kişisel özelliklerinizi de öğrenip size özel bir program uyguluyorlar. Motivasyonu sürekli üst noktada tutup spora istekli bir şekilde gelmenizi sağlıyorlar.
  Kamuran, Vacit ve Ahsen Hocalarima hayat kalitemi ve enerjimi yükselttikleri, spora olan inancımı yeniledikleri için sonsuz teşekkür ediyorum.
  Neslihan Göyenç

 4. Merve Aksoy - 27 Temmuz 2016 11:02

  Bundan dort ay once boyun fıtıgı teshisi konmus ve uzun sureli bir fizik tedaviye baslamıstım. Fakat bir hafta gecmesine ragmen fizik tedavide agrılarım dinmiyordu. Pilatesin bu gibi sorunlara cok iyi geldigini duymustum birde pilatesi deneyeyim diyerek evime yakın bir pilates studyosunu internetten aradım. Sansıma karsıma Pilatesia cıktı, Kamuran Bey cok detaylı bir bilgilendirme yapmıstı ve ertesi gun hemen demo dersimi ayarlamıstı. Agrılarım o kadar siddetliydiki ilaclar, fizik tedavi hicbir ise yaramıyordu Pilatesden de cok buyuk umutlarım yoktu. Ama ilk demo dersin sonunda agrı hissetmiyordum inanılmaz bir deneyim olmustu. Ders bitiminde uca uca eve gittigimi hatırlıyorum. Hocalarımızın bilgisi ve bilinci muazzam ve kendim icin yaptıgım en dogru secimlerden biri oldu Pilatesia. Sanırım 50. Dersime yaklasmıs bulunmaktayım ve sonuclarından oldukca memnunum. 10 dersten sonra sonucları herkes tarafından farkediliyordu. Pilatesia benim vazgecilmez bir parcam oldu, basta Kamuran Hoca olmak uzere tum Pilatesia ailesine sonsuz tesekkurler.